O webu

Komu je web určen

Tento web je určen ředitelům, fundraiserům, marketérům a dalším zaměstnancům třetího (tzv. neziskového) sektoru. Měl by je inspirovat a motivovat k hledání nových způsobů, ověřování nových nápadů a sdílení zkušeností či informací. Web se profiluje jako odborný blog založený na zkušenostech jeho autorů. Informace zde uvedené jsou poskytovány v dobré víře, ovšem bez záruky.

O čem píšeme

Tiskové zprávy

Na tomto webu vycházejí články, které se týkají neziskového sektoru. Témata jsou komunikace, marketing, software, řízení a vedení organizace, financování, internet a technologie… Zašlete nám svou tiskovou zprávu, pokud se nám bude líbit, zpracujeme ji do formy novinky nebo ji použijeme při přípravě článků. Pokud chcete uspět, doporučujeme k přečtení článek Co by měla obsahovat tisková zpráva, aby neskončila v koši

Obsahové články

Rádi vám dáme prostor jako autorovi. Pokud chcete vydat svůj článek z praxe, komentář nebo nějaký postřeh, neváhejte nám napsat. Rádi propojujeme informace a hledáme novou inspiraci. Využijte Deník neziskovky pro svůj linkbuilding. Vydáváme příspěvků hostů (guest posts) – profesionálů z oboru (Jan TomandlIvana Kelymanová). Přidejte se k nim!

Profil vaší organizace

V rubrice Seznamte se prezentujeme formou otázek a odpovědí jednu konkrétní společnost. Její zástupce má možnost shrnout poslání, cíle a radosti společnosti a získat tak na našem webu pěkný profil se všemi důležitými informacemi. Rádi napíšeme taky o vaší neziskové společnosti, kontaktujte nás.

Placené články, inzerce

Pokud máte zájem vydat placený článek (např. propagace vašeho projektu financovaného ze strukturálních fondů) nebo si na našem webu přejete zobrazovat banner, kontaktujte nás se svou představou.

Práva k obsahu

Licence Creative CommonsBlog Deník neziskovky, jehož autorem je Vlastimil Ott, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: denikneziskovky.cz
Práva nad rámec této licence jsou popsána zde: https://denikneziskovky.cz/o-webu/.

U autorovi

Vlastimil Ott pracuje v obecně prospěšné společnosti Liberix, formálně na pozici ředitel organizace. Kdo pracuje v NGO, ví, že ředitel toho má na starosti víc.

Napište nám »

Logo ke stažení

Pokud chcete na Deník neziskovky odkázat, můžete využít jeho logo. Stačí kliknout a pak uložit. Díky.