Společnost Standard Cloud nabízí neziskovkám internetové služby zdarma

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Společnost Standard Cloud se v rámci celosvětového Dne dárcovství #GivingTuesday zapojila do této akce a nabízí internetové služby 3 neziskovkám zdarma: na zřízení reklamy a následné správy na 12 měsíců. Nabídka je platná od 29.11.2016 do 23.12.2016.

O Standard Cloud

Společnost Standard Cloud již úspěšně spolupracuje s Nadací Neziskovky.cz, proto se rozhodli své služby nabídnout i dalším neziskovkám v ČR. Jejich práce je časově náročná a vyžaduje vysokou odbornost, proto ví, že ne každá NNO si může dovolit služby profesionálů. Proto se rozhodli připojit se k celosvětové akci #GIVINGTUESDAY, letos poprvé své služby nabídnout všem a také podpořit dárce formou slevy.

O programu

Standard Cloud daruje služby nastavení, implementace a správy v programu Google nonprofits ve čtyřech rovinách:

  1. Pro 3 NNO organizace v ČR darují nastavení PPC reklamy Google AdGrants s kreditem 10.000 USD/měsíčně, správu každé 3 měsíce, optimalizaci klíčových slov a nastavení cílení reklamy.
  2. Pro 3 NNO organizace v ČR nabízí migraci stávajících emailových účtů z freemailů: Gmail.com, Seznam.cz, Post.cz, Volný.cz nebo poštovního serveru pod hostigem webových stránek, zřízení neomezeného počtu emailových schránek, Groups (skupin uživatelů).
  3. 15 x sleva 20% na služby podnikatelům a firmám, kteří podpořili darem nebo finanční podporou jakoukoliv neziskovou organizaci v ČR v roce 2016. Slevy se vztahují na: G Suite (Google Apps) – implementaci, migraci stávajících účtů do G Suite, školení Google kancelář pro firmy, individuální poradenství, konzultační a programátorské práce. Nastavení a správa PPC reklam: Google AdWords, Sklik.cz a české zbožové vyhledávače v českém, slovenském a anglickém jazyce. Klíčová slova, optimalizace, návrhy inzerátů, korektura, audit reklamních sestav. Copywriting v českém, slovenském a anglickém jazyce.
  4. 15 x sleva  20% na služby všem subjektům, které v roce 2016, darem nebo finančně podpořily Nadaci Neziskovky.cz. Odebíraly v placené verzi Grantový kalendář, inzerovaly v newsletteru nebo přes banerovou reklamu na svých webových portálech.

O  Google G Suite

G Suite je sada cloudových kancelářských nástrojů Google, které jistě znáte. Jsou srovnatelné s Microsoft Office, výhody mají především v tom, že budete moci vaše nástroje a dokumenty spravovat centrálně bez nutnosti spravovat vlastní IT hardware a servery z jakéhokoliv zařízení.

Více informací najdete zde:

Google Ad Grants – AdWords

Příklad reklamní kampaně ve vyhledávání Google přes Google Grants, kterou vám nastaví a budou spravovat:

 

Hlavní přínosy cílení této reklamy

Vlastní akce, semináře, školení, získání sponzorů, podpora vašich činností, sebeprezentace, sbírky, zveřejnění sbírek a aktivit.

Jaká je motivace Standard Cloud pomáhat neziskovkám?

  • Jsou mezinárodní uskupení podnikatelů, které například za rok 2015 zvládlo 71 úspěšných komerčních projektů. 
  • Na českém trhu jsou v oblasti implementace G Suite (Google Apps) pro firmy nejdéle působícími profesionály.
  • Věnují se těmto službám již od roku 2012. Proto na Vánoce roku 2015 přijali první práci pro neziskovou společnost. Po dohodě s kolegy převedli další neziskovky ke Google produktům v roce 2016.

Kontakt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.