Un Dia… Daruji jeden den se bude na podzim konat v Brně

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Nezisková organizace radost 3.0 podporuje propojení lidí z neziskovek s profesionály z byznysu a vyhlašuje workshopy Un Dia … Daruji jeden den v Brně. Termíny konání workshopů jsou dva: 18. a 19. listopadu 2015 a 3. a 4. prosince 2015; akce proběhne v prostorách Ligy vozíčkářů v Brně.

Program

Workshopy jsou pracovní a budou zaměřeny na Online Marketing, Firemní fundraising a Google Applications for NGOs. Účastníci si odnesou konkrétní výstupy, které mohou použít hned v praxi. Jsou určeny především pro vedení neziskových organizací. Více konkrétních informací najdete na v Programu Un Dia…

Workshopy vedou dobrovolníci/odborníci z byznysu a darují svůj čas, znalosti a zkušenosti kolegům z neziskovek. Pro účastníky jsou workshopy za dotovanou cenu 4900 Kč (1225 Kč/den) včetně dvou obědů v restauraci Steakhouse, kde vaří i vegetariánská jídla, a čtyř coffee breaků v průběhu workshopu.

Registrace

Počet účastníků je omezen, zájemci se mohou registrovat do 23. října 2015 na stránkách radosti 3.0 – přihláška.

Cíle programu

  • Přispět ke zvýšení profesionality manažerů neziskových organizací
  • Nabídnout lidem z neziskových organizací pozitivní zkušenosti a know-how ze světa byznysu
  • Umožnit lidem z byznysu smysluplně pomáhat a investovat svůj potenciál

Více informací o neziskové organizaci radost 3.0 a podmínky účasti na workshopu Un Dia… najdete na stránkách organizace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.