EDUin: Video encyklopedie Vši ve škole je kompletní

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Rodičovská video encyklopedie společnosti EDuin Vši ve škole je kompletní. Spolu s koncem školního roku skončil i tento seriál svou 37. epizodou, trvale je však dostupný na stránkách Stream.cz a Rodiče vítáni. Zatím má přes tři miliony zhlédnutí.

Vši ve škole

Seriál ze školního prostředí se v pětiminutových epizodách věnoval dlouhodobým problémům i novinkám, s nimiž se mohou ve škole setkat rodiče dnešních školáků. Pořad uvádějí Vítek Březka a Ivana Málková ze sdružení EDUin.cz a poukazují stručnou a srozumitelnou formou na věci, které se ve škole dějí. Cílem je oslovit především aktivní rodiče, kteří budou lépe vědět, co po své škole chtít.
Příklady epizod:

  • Co umím: Nejzlobivější kluk na světě
  • Kroužky, nic než kroužky
  • Víte, co jí vaše dítě?
  • Máme se bát digitální demence?

Vysílalo se od září 2014 do června 2015, odvysíláno bylo 37 epizod. Nejúspěšnější epizodou byl díl nazvaný Žákovská není taška na granáty, jenž se věnoval komunikaci mezi rodiči a školou. Nejméně úspěšná byla paradoxně epizoda věnovaná tomu, jak se zbavit vší ve škole.

EDUin

EDUin je obecně prospěšná společnost, která se věnuje problematice vzdělávání a jejíž snahou je informovat veřejnost o všem důležitém, co se děje ve školství a vzdělávání. EDUin, o. p. s., byla založena v květnu 2010 a realizuje a připravuje několik informačních a osvětových projektů. Více se
dozvíte na eduin.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.