Jak publikovat váš článek na stránkách Deníku neziskovky?

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

V poslední době se čím dál častěji objevují dotazy vás čtenářů a příznivců Deníku neziskovky, jak ten či onen článek či pozvánku publikovat na stránkách Deníku neziskovky. Rozhodla jsem se tedy napsat jakýsi manuál, aby to další případní zájemci měli jednodušší a „černé na bílém“.

Jaké druhy zpráv publikujeme?

Na stránkách Deníku neziskovky vydáváme různé druhy zpráv. Jak už z  názvu vyplývá – téměř všechny články by se měly týkat neziskového sektoru u nás, případně v zahraničí. Publikování těchto druhů zpráv je zdarma. Za cenu 990 Kč uveřejníme na našem webu vaši reklamu či PR článek – text by měl být do velikosti cca 5 kB, může obsahovat maximálně 5 fotografií; na konečné podobě se určitě dohodneme.

Posílejte nám:

  • pozvánky na výstavy, koncerty, charitativní akce, benefice, propagační akce, dny otevřených dveří, oslavy výročí, předávání cen, tiskové konference
  • tiskové zprávy o založení nové neziskovky, kampaně, projekty
  • tiskové zprávy o významné události, prosazení zákona, konference
  • tiskové zprávy o zahájení soutěží, grantů, finančních sbírek

Do rubriky Seznamte se stále hledáme a aktivně oslovujeme zajímavé neziskové organizace, osobnosti z českého neziskového sektoru. Znáte něčím výjimečnou neziskovku či osobnosti, nebo jste to právě vy? Napište nám a my vás přestavíme.

Co potřebujeme?

K vydání článku:

  • logo organizace
  • text s jasnými informacemi (TZ) – co, kde, kdy, kdo a proč
  • fotografie a obrázky – alespoň jeden obrázek či fotografii, na počtu a podobě domluvíme

K vydání rozhovoru:

  • logo organizace
  • fotografie a obrázky (3-5)
  • rozhovor probíhá na základě dotazníku – cca 10-12 otázek, na zodpovězení otázek mají dotazovaní týden, ale není problém po dohodě termín zkrátit/prodloužit

Své texty posílejte ideálně ve formátech odt., doc. (ne pdf.) a obrázky či fotografie ve formátech jpeg.a png.; jejich velikost by neměla být větší než 2 MB.

Co nám neposílejte

Určitě nám neposílejte nabídky finančních poradců ani finančních ústavů, mylné pozvánky na obchodní jednání do Číny a už vůbec ne nabídky ke koupi erotických pomůcek.

Termíny vydání

Snažíme se, aby alespoň jednou týdně vycházel na webu Deníku neziskovky jeden článek. Rozhovory se zajímavými osobnostmi vycházejí podle příležitosti, většinou však nepravidelně.

Při vydávání článku v rubrice Novinky se řídíme především termíny konání různých akcí, takže je důležité posílat pozvánky minimálně s týdenním předstihem.

Pokud máte zájem o publikování článku, reklamy či chcete, abychom s vámi napsali rozhovor, tak neváhejte a pište na náš e-mail redakce@denikneziskovky.cz.

Z redakce Deníku neziskovky vás zdraví Dana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *