Začíná soutěž o nejlepší fotografii z akce Ukliďme Česko 2015

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

V sobotu 18.4. 2015 proběhla hlavní vlna dobrovolnických úklidů českých měst, obcí a přírody uspořádaných v rámci projektu Ukliďme Česko 2015, o tom jsme vás v Deníku neziskovky pravidelně informovali. Jak jednotlivé úklidové akce (jichž se konalo více než 900) vypadaly a co zajímavého účastníci při úklidech našli, můžete zjistit během měsíce května díky soutěži fotografií z úklidů.

Rádi bychom se podělili o záběry z průběhu jednotlivých úklidových akcí s více než 30 000 dobrovolníků, kteří se akce aktivně zúčastnili, ale také s těmi, kteří se letos nemohli zapojit. Třeba pro ně budou fotky motivací přidat se k úklidu při příštím ročníku,” sdělil nám jeden z pořadatelů akce Miroslav Kubásek. “Spousta momentek totiž dokazuje, že naše akce není jen o dřině, ale že přináší i spoustu humorných situací, kuriozních nálezů a v neposlední řadě má i společenský rozměr v podobě doprovodných programů”, dodává Kubásek.

Průběh soutěže

Z téměř 200 zaslaných fotografií vybrali pořadatelé 40, z nichž bude moci každý na facebookovém profilu akce vybrat během měsíce května svého favorita.

Do fotosoutěže projektu Ukliďme Česko můžete hlasovat do konce května na facebookovém profilu akce.

Vítěz se bude hledat ve čtyřech soutěžních kategoriích:

  • umělecké fotografie
  • vtipné fotografie
  • fotografie zachycující kuriózní objevy ze skládek
  •  momentky z doprovodného programu úklidových akcí

První 3 fotografie z každé kategorie, které získají nejvíce hlasů, obdrží cenu v podobě filtrační konvice na vodu, tričko akce s motivem “Viktor Čistič” a vítěz kategorie navíc roční předplatné časopisu Naše příroda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *