Pozvánka na charitativní akci pro děti a zajímavý workshop o práci z domova

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Během následujího víkendu a na začátku následujícího týdne se budou  konat dvě zajímavé akce, na které jste srdrečně zváni: Pečení pro děti (charitativní sbírka pod záštitou Konta Bariéry) a praktický workshop projektu Fit for Flexi – Pracujeme flexibilně.

IMG_0166Pečení pro děti

„Pečení pro děti“ je veřejná charitativní sbírka konaná pod záštitou Konta Bariéry. Sbírka probíhá formou prodeje pekařských a cukrářských výrobků za dobrovolnou cenu. Akce je nejen příležitostí přispět na dobrou věc, ale zároveň se také neformálně setkat se známými osobnostmi. Ty přiloží ruku k dílu, ve svém volné čase obléknou zástěru a budou prodávat pečivo a cukrářské výrobky.

  • Kde: pražská pasáž Myslbek (Na příkopě 19-21, Ovocný trh 8, Praha 1)
  • Kdo: Bára Hrzánová, Lucie Benešová, Míša Kuklová, Monika Absolonová, Anife Ismet Vyskočilová nebo Eliška Kaplicky s dcerou Johankou, David Huff, Hana Kynychová
  • Kdy: 7. února 2015, 10 – 17 h
  • Pro koho: Výtěžek sbírky půjde na sedmiletého Martínka, který trpí svalovou hypotonií, ztratil zrak a trápí jej i další zdravotní problémy. Martin potřebuje speciální polohovací židličku a případně doplatit mechanický vozík.

Podrobnosti najdete na stránkách projektu.

Fit for Flexi – Pracujeme flexibilně

Channel Crossings, Spiralis a Hranická rozvojová agentura, z.s. pořádají praktický workshop projektu Fit for Flexi s názvem Pracujeme flexibilně, který se koná 10. února 2015 v Hotelu Centrum – Hranice, Komenského 384, Hranic.

fitforflexiWorkshop je vhodný pro:

  • Jednotlivce, kteří plánují pracovat nebo již pracují z domova a chtějí se dozvědět více o současných možnostech on-line práce.
  • Společnosti, které chtějí využít potenciál svých zaměstnanců pomocí flexibilních forem práce. Workshop přinese příklady dobré praxe významných firem jako např. Kofola, ČSOB, Hennlich, Česká spořitelna aj.

Z programu:

  • Jak pracovat s myšlenkovými mapami a využít jejich potenciál pro vlastní rozvoj vysvětlí Zdeňka Havrlíková.
  • Dobré zkušenosti zaměstnavatelů s pracovní flexibilitou zaměstnanců přiblíží na konkrétních příkladech Miriam Vránová.
  • Bára Zárubová a Pavel Minář představí, jaké možnosti nabízejí on-line nástroje. Účastníci si v rámci praktických cvičení (na PC) sami vyzkouší jejich možnosti.  (Vhodné je přinést si vlastní PC, na místě budou také k dispozici.)
  • Prostor bude věnován také diskuzi a networkingu při neformálním občerstvení.

Díky podpoře ESF a státního rozpočtu ČR je účast na workshopu pro registrované bezplatná.

Přihlásit se můžete pomocí registračního formuláře Fit For Flexi.

Více informací o projektu naleznete na stránkách fitforflexi.cz a spiralis.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.