Workshopy pro neziskovky – Daruji jeden den

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Nezisková organizace radost 3.0, která předává zkušenosti z byznysu do neziskové sféry, pořádá společně s profesionály z byznysu workshopy Un Dia – Daruji jeden den.

Un Dia … Daruji jeden den

Vzdělávací program Un Dia … Daruji jeden den je určen pro management neziskových organizací z České republiky bez ohledu na zaměření a region. Praktické workshopy s konkrétními výstupy použitelnými hned v praxi vedou dobrovolníci z byznysu, špičky ve svém oboru. Pro účastníky je pouze za administrativní poplatek.

Přihlaste se do jarního kola 2015, termín uzávěrky přihlášek je 20. 2. 2015.

Vedoucí workshopů svůj čas, energii a znalosti svým kolegům z neziskovek darují. Workshopy vedou, protože rádi předávají své zkušenosti dál. Vzdělávacím programem Un Dia … Daruji jeden den prošlo více jak 140 účastníků ze 115 neziskovek z celého Česka.

Cíle programu

  • Přispět ke zvýšení profesionality managementu neziskovek.
  • Nabídnout lidem z neziskovek pozitivní zkušenosti a know-how ze světa byznysu.
  • Umožnit lidem z byznysu smysluplně pomáhat a investovat svůj potenciál.

Proč se zúčastnit?

  • Setkáte se se zkušenými profesionály z byznysu, kteří mají dlouholeté manažerské zkušenosti. Pro vzdělávací program Un Dia … Daruji jeden den se snažíme získat ty nejlepší. Podívejte se, kdo s námi již spolupracoval. Program se každý rok mění.
  • Získáte znalosti a zkušenosti, které vám pomohou jak při dlouhodobém plánování a řízení chodu neziskovky, tak při zvládání každodenního provozu. Přečtěte si, co o našich workshopech říkají účastníci.
  • Při workshopech se setkáte nejen s lektory, ale i se zajímavými lidmi s neziskovek, kteří řeší podobné problémy jako vy a mají chuť se dále vzdělávat.

Účastníci

Účastníky vybírá tým lektorů a radosti 3.0 na základě motivací k účasti. Díky tomu, že je program realizován hlavně dobrovolníky, je pro účastníky pouze za administrativní poplatek 7040 Kč za celý běh. Administrativní poplatek pokryje i náklady spojené s ubytováním a stravou. Formát vzdělávacího programu Un Dia … Daruji jeden den je: 4x dvoudenní workshop. Účastníci tak absolvují 64 hodin workshopů (8 dní) plus dalších 8 hodin řízených Open Space Workshopů, které probíhají vždy první večer na vybrané téma.

radost 3.0 vznikla s  myšlenkou podporovat lidi v neziskovém sektoru a propojit je s profesionály z byznysu. Byla založena v červenci 2009 a zároveň byl spuštěn vzdělávací projekt Un Dia … Daruji jeden den, který stále běží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.