Byla vyhlášena soutěž o Cenu Nadace Vodafone Rafael

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Nadace Vodafone před nedávnem vyhlásila novou Cenu Nadace Vodafone Rafael spojenou s finanční odměnou 300 000 korun. O cenu se mohou ucházet neziskové organizace využívající příkladně informační a komunikační technologie ke zlepšení kvality života lidí se zdravotním postižením.  

O ceně

Cílem ceny je podpořit neziskové organizace, které využívají informační a komunikační technologie inovativním způsobem ke zlepšení kvality života lidí se zdravotním postižením. Oceněny mohou být projekty, které již přinášejí užitek většímu počtu uživatelů (minimálně 500) nejméně po dobu půl roku. Cena by měla přispět k většímu rozšíření oceněného řešení, Nadace Vodafone rovněž deklaruje možnost podpořit v budoucnu ještě další vývoj řešení či zvýšení jeho společenského dopadu.

Pro koho je určena?

O Cenu Nadace Vodafone Rafael se mohou ucházet neziskové organizace nebo sociální firmy. Tím se míní firmy, které se veřejně hlásí k sociálnímu podnikání, nerozdělují svůj zisk, zveřejňují vlastnickou strukturu a výroční zprávy.

Lhůta k podání přihlášek je 17. února 2015. Povinným doplňkem přihlášky je video o rozsahu 1 až 3 minut, ve kterém přihlašovatel přiblíží podstatu řešení.

Předběžný zájem můžete oznámit již nyní na adresu info@helpnet.cz a další informace si můžete přečíst na následujících stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.