Výherci kampaně Žihadlo 2014 získají unikátní trofeje

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Pro výherce kampaně Žihadlo 2014 jsou připraveny zcela nové ceny, které vytvořili designéři ze sklářské firmy LASVIT. V již 8. ročníku soutěže budou oceněny nejlepší veřejně prospěšné kampaně neziskových organizací z České i Slovenské republiky. Aktuálně si svého vítěze můžete vybrat v online hlasování.

Designéři ze sklářské firmy LASVIT, která dodává český křišťál do celého světa, vytvořili unikátní křišťálovou trofej Žihadla pro vítěze stejnojmenné soutěže. “Design a výroba trofeje pro vítěze této soutěže byly pro nás výzvou a zajímavou příležitostí. Sami se pohybujeme na tomto poli již několik let a prostřednictvím našeho Nadačního fondu Lasvit se snažíme pomáhat potřebným v Libereckém kraji. Jsme rádi za každou možnost, kdy lze propojit řemeslnou zručnost našich sklářů, unikátní design a dobrou věc. Křišťálová trofej z ručně foukaného skla pro neziskové organizace je tím nejlepším důkazem,” říká ředitelka Nadačního fondu Lasvit Lenka Sálová.

Žihadlo 2014 - cena
Žihadlo 2014 – cena

“Společnost Lasvit společně s námi ocení soškou i reklamní a PR agentury, jakožto partnery neziskových organizací, bez kterých by mnohé kampaně nemohly vzniknout. Je to ocenění za jejich odborné zkušenosti a čas, který do projektů vložili,” upřesňuje Věra Svobodová, ředitelka o. p. s. Neziskovky.cz.

“Letošní ročník je výjimečný také tím, že jsme získali partnery, kteří předají vítězům každé kategorie finanční šek. Mezi hlavní ceny soutěže patří i mediální prostor, který vítězům daruje společnost The Media. Vítězné organizace budou moci zadarmo vysílat svoje spoty v prostorách nemocnic, kde společnost The Media zajištuje televizní vysílání. Jsme rádi, že díky této možnosti se rozšíří povědomí o práci neziskových organizací,” říká Věra Svobodová.

zihadlo_logoVíce informací o soutěži a hlasování najdete na stránkách  Žihadlo roku, na stránkách Deníku neziskovky a Neziskovky.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *