Program Malé lišky z Olomouce na listopad 2014

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Listopadový program akcí a výletů Malé lišky z Olomouce vás inspiruje k procházkám či projížďkám podzimní přírodou, nabízí posezení s přáteli nad zajímavou knihou či vás pozve k deskohrátkám. Neseďte doma a zúčastněte se některé z nabízených akcí.

Program na měsíc listopad

Pátek 7. listopadu: Deskohraní – stolní hry pro velké i malé hráče

Sobota 8. listopadu: Přes Holický les do Ameriky
Dvouhodinová nenáročná procházka z centra olomoucké čtvrti Holice rodícím se Holickým lesem až k rekreačnímu areálu Amerika. Představíme vám jednu z tras v rámci našeho projektu „Do přírody ve městě“.

Úterý 11. listopadu: Posed – setkání členů a příznivců klubu

Sobota – pondělí 15. – 17. listopadu: Podzimní víkend pod Hostýnem
Prodloužený víkend si užijeme uprostřed Hostýnských vrchů, na Tesáku a v jeho okolí. Je zde spousta možností pro pěší turistiku i cyklistiku odstupňovaných podle zdatnosti. Každý si tak může zvolit své tempo. Ubytování je zajištěno v Rekreačním středisku TON ve 2-5lůžkových pokojích s polopenzí. Příspěvek na společnou dopravu aut, akci vede Hynek Pečinka.

Přihlášky do 6. 11. 2014 (včetně) a další podrobnosti na e-mailu fox@malaliska.cz.

Úterý 25. listopadu: Setkání s knížkou – téma „Knihy s vůní dálek“
Ne každý dokázal sedět doma v koutě. Spousta Čechů se toulala a i dnes se toulá po světě, někteří o tom umějí i poutavě napsat. Listopadový literární večer představí rozdílné typy dobrodruhů – Eskymo Welzla, Hanzelku a Zikmunda, Franka Elstnera i současné české píšící cestovatele. Akci připravuje Eva Sommerová a spol.

IMGPodrobnosti a letáky k akcím najdete na na stránkách organizace.

Novinky z našeho projektu Do přírody ve městě sledujte na zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.