V Praze se bude o víkendu konat konference zaměřená na e-shopy – ShopCamp

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Příští sobotu 18. října 2014 se prostorách ČVUT bude konat ShopCamp, který pomůže rozšířit znalosti v oblasti e-commerce, a stane se tak historicky první BarCamp konferencí v České republice zaměřenou výhradně na e-shopy a internetové podnikání. Dva konkurenti Shoptet a ShopSys tak uvedou hvězdy,  jako je Jan Řezáč, který přes deset let dává pevný řád webdesignu či Jana Tichého provozující úspěšnou vývojářskou a poradenskou společnost Medio Interactive.

 „Shop“ kam se podíváš – Shoptet + ShopSys = ShopCamp 2014

ShopCamp zahrne široké spektrum témat začínajících na „e“, jako je e-commerce, e-marketing, e-shop, e-správa a další nezbytné aktivity, které se vztahují k podnikání na internetu. „Podnikání na internetu je dnes běžnou záležitostí. S tím se pojí i rychlý nárůst e-shopů, kterých je v současné době něco přes 40 tisíc. Založit e-shop je ale jen začátek. Jak prodávat, jak propagovat a další důležitosti jsou zásadním klíčem k tomu, aby váš e-shop nezanikl hned v začátku. Proto je tu ShopCamp.“ sděluje Miroslav Uďan, CEO společnosti Shoptet.

BarCamp konference zaměřená na e-shopy je určena primárně pro:

  • majitele e-shopů
  • zaměstnance e-shopů
  • marketingové poradce
  • zúčastnit se ale mohou i všichni ostatní, kteří se zajímají o problematiku e-commerce.

Mezi hlavní témata budou patřit internetový marketing, webová analytika, uživatelská přívětivost e-shopů a případové studie.

Svou účast prosím potvrďte na e-mail achvalovska@webershandwick.cz.

Na ShopCamp se bylo možné přihlásit nejen jako posluchač, ale také jako přednášející. V hlavním sále s kapacitou 350 osob proběhne celkem 9 přednášek. Souběžně bude možné navštívit 9 různých workshopů. Samotný program ShopCampu si účastníci odhlasovali sami, najdete jej na  na stránkách akce a na sociálních sítích pod hashtagem: #shopcampcz.

Pozvánka
Pozvánka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.