Zapojte se do výzkumu pro studii o rozvoji neziskových organizací v ČR

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Cílem studie je identifikovat hlavní hybatele a příčiny, které podpořily rozvoj občanské společnosti, konkrétně nevládní neziskové organizace (NNO) a jejich zapojení se do veřejného života, etablování se ve společnosti a zároveň zhodnotit dopad jednotlivých externích faktorů a způsobů podpory na rozvoj českých NNO.

Tato zjištění plánuje Člověk v tísni využít pro zkvalitňování programů zaměřených na rozvoj občanské společnosti v zemích, které právě procházejí transformací k demokracii. Svými zkušenostmi tak můžete přispět k rozvoji občanské společnosti v jiných zemích.

Dotazník je primárně určen osobám, které působí na vyšších manažerských pozicích, anebo mají dlouholeté zkušenosti z neziskového sektoru v České republice. Prosím Vás tedy o případné přeposlání dotazníku relevantní osobě ve Vaší organizaci.

Vyplňování dotazníku Vám zabere přibližně 10 minut času a je potřeba jej vyplnit najednou, nejpozději však do 25.7. Dotazník  nefunguje na internetovém prohlížeči starším než Internet Explorer 7.

Prosím, vyplňte dotazník pouze jednou: http://studie-rozvoje-nno-v-cr.vyplnto.cz/

Řešitelka: Tereza Hanzlova, tereza.hanzlova@gmail.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.