Podívejte se, jak jde podnikat jinak!

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

P3 – People, Planet, Profit o.p.s. v rámci mezinárodního projektu Podnikání jinak spustila kampaň “Podívejte, se jak jde podnikat jinak!”. Hlavním cílem této kampaně je zvýšit povědomí o sociálním podnikání prostřednictvím krátkých dokumentů o fungujících sociálních podnicích.

P 3 – People, Planet, Profit

Je obecně prospěšná společnost, která provozuje web, který se snaží přinášet ucelené informace o sociální ekonomice, sociálním podnikání v České republice a tématy s tím navázanými. Přináší a prosazuje nové a inovativní přístupy v podnikání s pozitivním dopadem na společnost, podporuje sociální a společensky prospěšné podnikání, poskytuje konzultace, pořádá semináře a workshopy a realizuje tematicky zaměřené projekty.

Při příležitosti této kampaně “Podívejte, se jak jde podnikat jinak!” bylo natočeno 16 krátkých medailonků o českých sociálních podnikatelích v České republice a tři dokumentární filmy o sociálním podnikání, jeden z České republiky a další dva ze zemí partnerů, z Rakouska a z Belgie. Všechny filmy jsou volně dostupné na projektovém webu.

Filmy jsou určeny zejména nestátním neziskovým organizacím, krajským úřadům, sociálním podnikům, zaměstnavatelům osob se zdravotním postižením a také ostatním podnikům a podnikatelům, které láká začít podnikat „jinak“. Pokud máte zájem, rádi vám kampaň představí osobně.

Kontakt:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *