Chcete být informováni o nových článcích? Jakým způsobem?

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Rádi bychom se čtenáři byli více v kontaktu, proto je chceme informovat o nových článcích. Současná podoba tohoto informování je však podle našeho názoru nevyhovující a my bychom to rádi udělali lépe.

Dnes je to nastaveno tak, že jakmile vyjde nový článek, obdrží registrovaní uživatelé e-mail. Má však špatný titulek a není snadné ho opravit. Každý den to funguje stejně (špatně). Můžeme frekvenci nastavit na obden, nebo týden, ale to problém neřeší – nevíme, jak službu chcete nastavit vy, naši čtenáři. Navíc plánujeme další novinku.

Plánujeme: Členská sekce

Chceme spustit členskou sekci, kde budou originální e-booky či PDF dokumenty. Nebudou k dispozici jinde, sekce bude přístupná po zadání hesla zdarma, ale po členech klubu budeme chtít informace o organizaci, kterou zastupují, a e-mailový kontakt. (Mimojiné bychom rádi zjišťovali určité parametry neziskového sektoru.)

Součástí členské sekce bude rozesílka ručně psaného newsletteru, který bude upozorňovat na dění v neziskovém sektoru, zvát na školení, kulturní a vzdělávací akce, doporučovat dobré služby apod. Měl by také obsahovat resumé nejlepších článků z tohoto webu. Proto vyvstává otázka, zda tohle nebude lepší řešení, než automatizované rozesílání upomínek každý den.

Nový vzhled

Vzhled Deníku značně zastaral a bohužel nikdy nedosahoval dostatečných kvalit. Nových design už je téměř hotový, včetně nového loga. Také to by měl být kvalitativní posun. Malá ukázka:

Nové logo Deníku neziskovky
Nové logo Deníku neziskovky

Jakou máte představu vy?

Proto bychom vás rádi vyzvali: Napište do komentářů pod článek odpovědi na následující otázky. Výsledky pro nás budou cenné a budeme je brát v potaz.

 1. Budete využívat členskou sekci?
 2. Jaký obsah na Deníku neziskovky nejvíce oceňujete?
 3. Jakým způsobem a jak často chcete být informováni o nových článcích? Např. automatickým e-mailem – newsletterem – jen přes sociální sítě – stačí RSS – nijak; ihned – jednou denně – jednou týdně
 4. Co děláme špatně, co se vám nelíbí?

Děkujeme za odpovědi i za vaše názory. Plánujeme z Deníku vytvořit nepřehlédnutelný magazín o neziskovém sektoru a bez vás to nepůjde. 🙂

Jeden myslel na “Chcete být informováni o nových článcích? Jakým způsobem?

 • 13.10.2013 (21:47)
  Trvalý odkaz

  Zdravím své oblíbené novináře 🙂

  1. Členskou sekci bych využíval.
  2. Dobrý nápad je uveřejňování chyb při tvorbě webu, při komunikaci. Taky pozvánky a zpravodajství z neziskového dění. Toho je ale zatím málo.
  3. Asi nijak, nejmíň 1x týdně sem zajdu sám.
  4. Nevím, neznám cíl projektu. Je fajn, že máte výdrž, i když ohlasů bude asi pomálu.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.