3. ročník Social Innovation Campu v Praze

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

V Praze startuje třetí ročník Social Innovation Campu. O víkendu 8. – 10. listopadu 2013 se v Praze budou tvořit inovace pro společnost. Šedesát lidí různých profesí a zájmů bude v týmech rozvíjet šest vybraných nápadů na online sociální inovace.

Social Innovation Camp je víkendová akce, na které programátoři, grafici, marketéři, projektoví manažeři, sociální pracovníci, občanští aktivisté a další nadšenci do sociálních inovací vdechnou život šesti novým společensky prospěšným online nástrojům. Do 13. října se můžete přihlásit a být při tom.

Plakát Social Innovation Camp
Plakát Social Innovation Camp

Do 13. 10. je otevřena Burza nápadů, na které může každý přihlásit svůj nápad. Je také možné se přihlásit jako účastník, který nemá vlastní nápad, ale chce se podílet na rozvoji některého z šesti vybraných nápadů svojí účastí na kempu.

Precampy

Událost doplňují tři tzv. precampy, kde se mohou potenciální účastníci dozvědět více o tématu sociálních inovací a na tématicky zaměřených workshopech mohou vymýšlet nejlepší cestu k inovativnímu řešení společenského problému, který je pálí. První precamp se konal 11. září, další následují 1. a 9. října, vždy od 18:30 hodin v Era světě na Jungmannově náměstí 767.

Projekt můžete sledovat na webových stránkách www.inovaceprospolecnost.cz, v případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat koordinátora akce na emailu: inovaceprospolecnost@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.