Veletrh neziskovek v Olomouci

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Na půdě Univerzity Palackého v Olomouci se v rámci projektu Systematizované odborné praxe dne 13. listopadu 2013 od 9 do 13 hodin uskuteční VELETRH NEZISKOVEK. Cílem veletrhu je představit studentům, postgraduantům i katedrám neziskové organizace, se kterými mohou v průběhu studia či po jeho ukončení spolupracovat. Neziskové organizace budou mít prostor zúčastněným studentům nabídnout praxe a představit možná témata, kterým se studenti či týmy na katedře mohou na zakázku věnovat v rámci svých diplomových a odborných prací.

Součásti akce je networking (tvoření sítě kontaktů), který může vést k počáteční spolupráci zúčastněných na různých projektech a také moderovaný kulatý stůl na téma Spolupráce neziskových organizací se studenty a univerzitami.

Veletrh neziskovek je určen pro veřejnost, ale vítáni budou zejména studenti Filozofické fakulty sociologie a andragogiky, politologie a evropských studií, studenti rozvojových studií Přírodovědecké fakulty a studenti oboru Pedagogika – sociální práce Pedagogické fakulty.

Více informací o projektu najdete na stránkách www.youngpower.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.