Seminář o aktivním otcovství aneb Táta na plný úvazek

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Liga otevřených mužů (LOM) a společnost Euroface consulting s.r.o. v rámci projektu Táta na plný úvazek pořádají 22.10.2013 seminář a panelovou diskuzi na téma aktivní otcovství v Knihovně Kroměřížska v Kroměříži, začátek je ve 13.00 hodin. Svou účast přislíbily osobnosti se zkušenostmi v propagaci aktivního otcovství a také zaměstnavatelé, kteří umožňují svým zaměstnancům – mužům – čerpání rodičovské dovolené. Zkušený psycholog se zaměří i na téma řešení agresivity v rodině.

V rámci občerstvení předvede své umění profesionální barista a nabídne pravé italské espresso a cappuccino. Vstup a občerstvení je zdarma.

TPU_logo_BARVA_maleO projektu

Projekt Táta na plný úvazek prosazuje aktivní otcovství, posiluje prestiž a kompetence mužů v roli primárních pečovatelů o děti. Motivuje firmy k poskytování benefitů otcům a k zavádění forem organizace práce, které umožňují rovnocenné pracovní zapojení obou rodičů.

V rámci projektu Táta na plný úvazek nabízíme mužům – otcům malých dětí:

  • Úhradu nákladů spojených se zahájením podnikání (sestavení podnikatelského plánu, poradenství, úhrada nákladů spojených se zřízením živnostenského listu).
  • Proškolení v základech podnikání; absolvování kurzu základy podnikání bývá často podmínkou pro získání zvýhodněných úvěrů do začátků podnikání.

Podpora v projektu není omezena na muže, kteří čerpají rodičovskou dovolenou, služby nabízíme všem otcům, kteří mají zájem se zapojit do péče o dítě a zvažují vlastní podnikání.

Více informací najdete na www.tatanaplnyuvazek.cz

Další akcí, kterou projekt nabízí, je třídenní školení Základy podnikání, které proběhne ve dnech 5.11., 12.11. a 19.11.2013 v odpoledních hodinách. Počet účastníků školení je omezen, volná místa si můžete rezervovat na telefonu 608712272 nebo na emailu oskera@euro-face.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.