První veřejná sbírka nadace Srdce na dlani byla úspěšná

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Poslední srpnový týden proběhla první veřejná sbírka nadačního fondu Srdce na dlani na podporu dětí z dětských domovů, která nesla motto: „Zanechte otisk v osudu dětí!“ Akce se konala  v centru Arkády Pankrác v Praze a byla úspěšná! Prodejem výrobků z dětských domovů a reklamních předmětů od partnerů nadace bylo získáno 62 181 Kč.

Sbírka proběhla za podpory známých osobností Jitky Kocurové, hokejistů HC Sparty Praha Petra Tona a Jana Švrčka, tenisty Bohdana Ulihracha, olympionika Martina Lébla a moderátora Pavla Anděla, ale také za významného přispění mnoha dobrovolníků z partnerských firem nadačního fondu. Sbírky se také zúčastnily děti ze čtyř dětských domovů, nad kterými nadační fond Srdce na dlani drží patronaci. Návštěvníci obchodního centra mohli přispět zakoupením výrobků z dětských domovů nebo reklamních předmětů.

Jitka Kocurová

Jako doprovodný program byla pro návštěvníky připravena autogramiáda, možnost získání vlastní fotografie se známou osobností s podpisem, příležitost pohovořit s dětmi z dětských domovů, ale také dětský koutek s hrami pro nejmenší a mnoho dalšího. V průběhu akce zanechávali návštěvníci stánku otisk své dlaně na plátně a pomohli tak vytvořit velké pestrobarevné dílo.„Celý výtěžek veřejné sbírky je určen na podporu dětí z dětských domovů Černá Voda, Krásná Lípa, Litoměřice a Tisá, které jako nadační fond dlouhodobě podporujeme. Všem dárcům, partnerům a příznivcům nadačního fondu Srdce na dlani děkujeme!“, říká výkonná ředitelka Srdce na dlani Tereza Stopková.

Účastníci akce a děti z dětských domovů
Účastníci akce a děti z dětských domovů

Další sbírkové akce nadačního fondu Srdce na dlani jsou plánovány v termínech 28.- 29. září 2013 na veřejném prostranství v ulici V Celnici a 7.-11. října 2013 na Ovocném trhu v Praze.

Přijďte a podpořte dobrou věc!

Více informací o nadačním fondu najdete na webu www.srdcenadlani.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.