V Praze na Vyšehradě se koná Sametové posvícení

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Občanská iniciativa Fór_um pořádá další informační schůzku o Sametovém posvícení. Akce proběhne 22.srpna 2013 v prostorách Husova sboru na Novém Městě v Praze. Schůzka je obohacena o doprovodný program, který se koná 21. až 24. srpna 2013.

PRVNÍ DÍLNA MASEK

První dílna masek, kde si vaše skupina může vyzkoušet proces výroby kašírováním, případně si i začít vyrábět své masky, proběhne od 21. do  24. srpna v prostorách Husova sboru na Novém Městě.

Je to nádherné místo na úpatí Vyšehradu, kde je k dispozici i kavárna se zahrádkou ve vnitrobloku. Po celou dobu tu bude někdo z občanské iniciativy Fór_um, takže bude možné si povídat o tom, jaké téma a jak chcete zpracovat a začít se pomalu připravovat na listopad.

Dejte nám prosím vědět, zda a kdy byste chtěli přijít.

Materiál bude na místě k dispozici za drobný příspěvek.

Vezměte i své děti!

Dílna masek

21. – 24. 8. / 11- 19h

Husův sbor

Vratislavova 8

Praha 2

POVÍDÁNÍ O SAMETOVÉM POSVÍCENÍ

Na stejném místě proběhne ve čtvrtek 22. srpna další večer povídání o Sametovém posvícení – tentokrát i s praktickou ukázkou výroby masek. Pozvěte další zájemce a přijďte se dozvědět, jak se zapojit!

Povídání o karnevalu

22. 8. / 18h

Husův sbor

Vratislavova 8

Praha 2

BURZA NÁPADŮ

Chcete se zapojit do Sametového posvícení, ale nevíte jaké téma a jak ho zpracovat?

Připravujeme pro vás intenzivní celodenní dílnu, kde představíte svou činnost a své nápady a vyberete si performera nebo výtvarníka, který vám pomůže najít ten správný výraz pro vaše téma a pomůže prakticky s výrobou masek a dalších rekvizit.Využijte výborný způsob, jak rozvíjet vlastní tvořivost a naučit se dívat na vaše aktivity jiným pohledem! Nutná je závazná přihláška, počet míst je omezený.

Burza nápadů

11. 9. / 10 – 19h

místo bude upřesněno

Sledujte web a facebook inciativy Fór_um pro další novinky
facebook.com/forumfor
www.iniciativaforum.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.