Olomoucká Malá liška navštíví svůj dub

Sdílet
Čas čtení: 2 minuty

Pozvánky na akce, které pořádá Malá liška – klub přátel přírody z Olomouce, součást celostátní organizace Přátelé přírody ČR.

Pátek 7. června: Deskohraní – společenské hry pro každého

Přijďte na setkání a posezení nad společenskými, deskovými i stolními hrami. Chcete si přijít jen tak zahrát nějakou hru, kterou znáte, s dalšími zkušenými hráči? Chcete přinést a zahrát si nějakou hru, kterou máte doma? Přijďte si to vyzkoušet. Akci vede Michal Štrajt.

Úterý 11. června: Posed – vítání navrátilců z Banátu

Posezení u dobrého vína či nealka, na kterém se můžete s námi lépe poznat. Lze přijít i odejít průběžně mezi 18. a 20. hodinou. Hlavním tématem bude povídání se členy naší výpravy, kteří se právě vrátí po 10 dnech strávených mezi českými starousedlíky v rumunském Banátu.SAM_4364

Sobota 22. června: Do přírody za městem – letní vycházka k Dubu Přátel přírody

Loni v květnu jsme zasadili v háji u Hromova dubu mezi Černovírem a Chomoutovem svůj „Dub Přátel přírody“. Nyní se půjdeme podívat, jak se mu s příchodem léta daří a jak vyrostl. Trasa má kolem 7 km. Tentokrát půjdeme z Chomoutova kolem Hradiska a skončíme v Restauraci Bristol, zájemci pak mohou pokračovat dál podél řeky Moravy, kam až to půjde, a užít si netradiční pohled na město. Vezměte s sebou také nějakou ozdobu, kterou náš dub zkrášlíme. Příští vycházka k dubu bude zas s příchodem podzimu.

Úterý 25. června: Setkání s knížkou

Přineste si knížku, kterou máte rádi, pochlubte se ostatním, co jste četli nebo právě čtete. Každý může přispět ke zdaru večera a přečíst nějaký svůj zážitek, postřeh či drobnou povídku. Těší se na vás Eva Sommerová. Bez vstupného.stramberk 059

Akce pořádá Malá liška – klub přátel přírody z Olomouce, součást celostátní organizace Přátelé přírody ČR. Více se o aktivitách pro všechny generace dozvíte na www.malaliska.cz. Jsme otevřeni pro všechny zájemce o aktivní volný čas a s pozitivním vztahem k přírodě a jiným lidem.

Více zde: http://www.malaliska.cz/news/cerven2013/

130508 29 ¬elechovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.