Nadační fond GSK vypisuje grantové řízení pro rok 2013

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Nadační fond GSK (NF GSK) i tento rok vypsal grantové řízení pro neziskové organizace působící v České republice. V jeho rámci mohou neziskové organizace od 19. března zažádat o finanční příspěvky na projekty zaměřené na pomoc seniorům a projekty zaměřené na podporu nemocných lidí. Celková částka, která bude v tomto roce rozdělena, dosáhne 1 milionu Kč. Systém grantového řízení bude dvoukolový. Uzávěrka 1. kola žádostí je 19. dubna 2013.

Do druhého kola grantového řízení bude vybráno 8 projektů, které budou zástupci organizací osobně prezentovat grantové komisi v předem stanoveném termínu v druhé polovině června 2013. Grantová komise následně vybere 5 projektů, které získají grant Nadačního fondu GSK v maximální výši 170 000 Kč. Více informací naleznou zájemci na stránkách www.nadacnifondgsk.cz.

Od roku 2009 Nadační fond GSK pomohl klientům desítek neziskových organizací v České republice. Na společensky potřebné projekty dosud věnoval 7,5 milionu korun. Na přípravě grantového řízení dlouhodobě spolupracuje s platformou Byznys pro společnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.