Klub přátel přírody z Olomouce chystá na leden bohatý program

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Malá liška, klub přátel přírody z Olomouce, připravil pro všechny zájemce několik společných aktivit. Další informace si můžete přečíst na webu Malá liška.

Čtvrtek 17. ledna: Výtvarná dílna – Africká keramika

Pod vedením lektorky Moniky Tiché si vyzkoušíme, jak keramické nádoby vyrábějí a zdobí Afričané. Jde o první tříhodinovou lekci – celkem nás čekají tři. Kapacita je nejvýše 20 účastníků.

Pátek 18. ledna: Večerní pochod na hrad Helfštýn

Vyrazíme z Olomouce do Lipníka nad Bečvou, odkud se vydáme na 7km trasu vedoucí na hrad Helfštýn. Pod hradem možnost opéct vlastní špekáčky, v restauraci Pod Hradem v Týně nad Bečvou hraje kapela. Poslední autobus směr Přerov z Týna 21:06(v Olomouci 22:26), je i možnost přespat do soboty ve vytápěné škole v Týně na zemi ve vlastním spacáku.

Čtvrtek 24. ledna: Tibet – novinky ze střechy světa

Hostem lednového Cestovatelského večera budou opět Karin a Michal Majerovi z o. s. M.O.S.T., které se zaměřuje na pomoc Tibetu a tibetským uprchlíkům v Indii. Tentokrát s nimi přijede i Tibeťan Jigme Tenzin. Tématem bude Tibet a všechno, co vás napadne se zeptat.

Pátek 25. ledna: Deskohraní – společenské hry pro každého

Přijďte na setkání a posezení nad společenskými, deskovými i stolními hrami. Chcete si přijít jen tak zahrát nějakou hru, kterou znáte, s dalšími zkušenými hráči? Chcete přinést a zahrát si nějakou hru, kterou máte doma? Přijďte si to vyzkoušet. Akci vede Michal Štrajt.

Úterý 29. ledna: Setkání s knížkou

Přineste si knížku, kterou máte rádi, pochlubte se ostatním, co jste četli nebo právě čtete. Každý může přispět ke zdaru večera a přečíst nějaký svůj zážitek, postřeh či drobnou povídku. Těší se na vás Eva Sommerová.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *