Nominujte Deník neziskovky do soutěže o nejlepší stránky českého internetu

Sdílet
Čas čtení: < 1 minuty

Soutěž Křišťálová Lupa každoročně vyhlašuje nejlepší projekty „českého internetu“. Letos chceme vyhrát kategorii One (wo)man show a potřebujeme vaši pomoc! Nominujte nás do seznamu projektů a pak pro nás hlasujte.

První kolo soutěže spočívá v nominaci projektů, tedy vytvoření seznamů účastníků. Ve formuláři můžete vyplnit jen jednu kolonku, a to právě One (wo)man show. Pokud chcete, můžete nás nominovat ještě do kategorie Zájmové weby.

Nominujte Deník neziskovky do soutěže Křišťálová lupa 2012
Nominujte Deník neziskovky do soutěže Křišťálová lupa 2012

Toto kolo skončí 2. září 2012 a bude následovat kolo druhé – hlasování o vítězi. Nyní vás chceme poprosit, abyste nás nominovali, protože chceme vyhrát!

Nominujte nás do soutěže >

Vyplňte v tomto formuláři adresu webu v sekci One (wo)man show (a případně Zájmové weby), a to nejpozději do 2. září 2012. Čím více nominací, tím vyšší šance, že pak budeme soutěžit o první místo. Děkujeme!

3 komentáře: „Nominujte Deník neziskovky do soutěže o nejlepší stránky českého internetu

 • Pingback: Deník neziskovky se uchází o výhru v Křišťálové Lupě | Elektronický Ott

 • 4.10.2012 (18:00)
  Trvalý odkaz

  Narazil jsem na tenhle blog přes Zamichej. No nejdřív mi připadal blog docela povedenej co se týče grafiky a obsahu, ale nevidim smysl proč tenhle blog vůbec registrovat do nejlepšího webu roku na lupu?

  Čím je tenhle blog tak nejlepší? Můj komentář je asi tak první kdo sem někdo napsal, takže návštěvnost minimum a obsah nijak odlišnej od 10000 dalších blogů…

  Reagovat
 • 4.10.2012 (18:29)
  Trvalý odkaz

  Děkujeme za názor, soutěž už pokračuje bez nás. Proč nominovat? Prostě jsme chtěli vyhrát, utkat se o pozici nejlepšího… Na tom přece není nic špatného.

  Blog pořád ještě „začíná“, takže nemá vysokou návštěvnost. Zaměřujeme se pouze na témata, které se týkají neziskového sektoru. Moc dalších blogů, které dělají totéž, neznáme – budeme rádi za tipy na dobré čtení. Každý jednou začínal a my jsme nejlepší tím, že radíme neziskovkám. Ne všechny reakce se projevují komentáři…

  Takže rozhodně se příští rok znovu budeme snažit, abychom vyhráli Křišťálovku nebo jinou soutěž. A budeme se snažit, aby pro nás čtenáři hlasovali. 🙂

  Díky za inspiraci, musíme zabrat!

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.